O firmie

Szanowni Państwo!

W sektorze tłocznictwa taśm stalowych, tak trudnym i konkurencyjnym, w jakim działamy, niezwykle istotnymi są wiedza i zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego klienta, aby móc zaoferować odpowiedni sprzęt do rozwijania jego działalności i uzyskiwania przychodów. Zapewniamy, że w Euromech możemy być dumni z możliwości zaproponowania optymalnych rozwiązań dla każdego sektora obróbki plastycznej metali na zimno.

Specjalizujemy się w takich maszynach jak:

Powołani jesteśmy do służenia profesjonalistom w dziedzinie obróbki metali na prasach i jest to dla nas najważniejszym wyzwaniem. Olbrzymie zmiany, jakie przeszliśmy pozwalają nam coraz lepiej wychodzić naprzeciw priorytetom naszych klientów. Gama produktów Euromech, dzięki swojemu innowacyjnemu charakterowi, niezawodności oraz wysokiej jakości jest, mamy nadzieję, nieodłącznym towarzyszem dla wszystkich zajmujących się tłoczeniem zawodowo.

rozwijakiDoświadczenia nabieraliśmy przy remontach i przeglądach technicznych maszyn renomowanych światowych firm z rynku wtórnego, reakcją na zapotrzebowanie rynku było stworzenie nowych „elastycznych” linii produkcyjnych do obróbki plastycznej metali na zimno z wykorzystaniem materiałów w kręgach.

Wykrawanie, wytłaczanie, cięcie – nigdy wcześniej nie było prostsze.

Automatyczne linie do pras i nożyc integrują następujące operacje:

Na niniejszych stronach prezentujemy naszą ofertę handlową mając nadzieję, iż znajdziecie tu Państwo informację i wskazówki, które pozwolą Wam zoptymalizować wydajność firmy.